Vítejte na stránkách příbramského autosalonu HONDA | www.hondapribram.cz
provozuje Proresta s.r.o., autorizovaný dealer Honda Česká republika s.r.o.
Při zakoupení vozu u nás péče o Vás teprve začíná. Přijďte se k nám přesvědčit!


Pozor! 29. - 30.10.2021 máme zavřeno!


JAZZ

JAZZ CROSSTAR

CIVIC 5D

HR-V e:HEV

CR-V HYBRID

Nový hybridní Jazz a Jazz Crosstar (model 2021)

Zbrusu nový model Jazz se pyšní vyspělým hybridním motorem e:HEV a dynamickým, moderním vzhledem. Prostorný interiér a kompaktní exteriér – prostě auto promyšlené do posledního detailu. Vyberte si mezi sofistikovaným a stylovým hatchbackem Jazz nebo novým, městským SUV Jazz Crosstar pro aktivní životní styl. Jsou nabízeny s novými barvami karoserie včetně dvoubarevných variant.

HYBRID, KTERÝ VÁM KÁPNE DO NOTY

Zcela nová řada, u které se snoubí estetika a funkčnost s pokročilým hybridním pohonem e:HEV a úžasně vzdušným interiérem. Pohon e:HEV a flexibilní sedadla Magic Seats!

VÝKON - HYBRID, KTERÝ NA VÁS UDĚLÁ DOJEM

Dynamický, vyspělý Jazz a Crosstar pro aktivní způsob života. Zavázali jsme se pracovat na elektrifikaci, a tak mají oba dvoumotorové hybridní hnací ústrojí, díky němuž jezdí úsporně a mají hbité reakce a kultivovaný výkon.

DESIGN - MALÉ ROZMĚRY, VELKÝ DOJEM

Naše moderní modely Honda Jazz a Crosstar se mohou pyšnit přepracovaným prostorným interiérem a špičkovými flexibilními sedadly Magic Seats a jejich agilní výkon jde ruku v ruce se skutečně stylovým provedením.

VÝKON HYBRIDU

Podívejte se a zjistěte, jak model Honda Jazz s pokročilým hybridním pohonem využívajícím dva motory poskytuje výjimečnou kombinaci plynulého a bezproblémového výkonu a působivé úspory paliva.

DALŠÍ SMYSLY

Honda SENSING je komplexní bezpečnostní balíček, který je standardní součástí výbavy nového modelu Honda Jazz. Seznamte se s nejnovějšími moderními asistenčními systémy, které vám přinášejí klid při každé jízdě.

SKVĚLÁ KONEKTIVITA

Podívejte se a zjistěte, jak vás Honda Jazz udržuje v dokonalém spojení prostřednictvím chytrého telefonu a 9“ dotykové obrazovky Honda CONNECT.

PROSTOR A KOMFORT

Podívejte se, jak bezkonkurenční prostor, výjimečný komfort a důraz na detail posouvá nový model Honda Jazz na další úroveň.

Podívejte se také na informace o novém modelu na stránkách honda.cz!

Ceník a technické parametry
Fotogalerie