Vítejte na stránkách příbramského autosalonu HONDA | www.hondapribram.cz
provozuje Proresta s.r.o., autorizovaný dealer Honda Česká republika s.r.o.
Při zakoupení vozu u nás péče o Vás teprve začíná. Přijďte se k nám přesvědčit!


Jsme tu stále pro Vás!

PRODEJ
pouze nekontaktním způsobem, tedy komunikujeme
s Vámi pomocí emailu, či telefonem.
774 911 740 Roman Petrášek, 777 911 010 David Melmuk

SERVIS
standardní provoz, za zvýšených hygienických podmínek
doporučená je platba kartou.
777 911 009 Petr HlinkaJAZZ / CROSSTAR new

CIVIC SEDAN

CIVIC 5D

CIVIC TYPE R

HR-V

CR-V

Nový hybridní Jazz a Jazz Crosstar (model 2021)

Zbrusu nový model Jazz se pyšní vyspělým hybridním motorem e:HEV a dynamickým, moderním vzhledem. Prostorný interiér a kompaktní exteriér – prostě auto promyšlené do posledního detailu. Vyberte si mezi sofistikovaným a stylovým hatchbackem Jazz nebo novým, městským SUV Jazz Crosstar pro aktivní životní styl. Jsou nabízeny s novými barvami karoserie včetně dvoubarevných variant.

HYBRID, KTERÝ VÁM KÁPNE DO NOTY

Zcela nová řada, u které se snoubí estetika a funkčnost s pokročilým hybridním pohonem e:HEV a úžasně vzdušným interiérem. Pohon e:HEV a flexibilní sedadla Magic Seats!

VÝKON - HYBRID, KTERÝ NA VÁS UDĚLÁ DOJEM

Dynamický, vyspělý Jazz a Crosstar pro aktivní způsob života. Zavázali jsme se pracovat na elektrifikaci, a tak mají oba dvoumotorové hybridní hnací ústrojí, díky němuž jezdí úsporně a mají hbité reakce a kultivovaný výkon.

DESIGN - MALÉ ROZMĚRY, VELKÝ DOJEM

Naše moderní modely Honda Jazz a Crosstar se mohou pyšnit přepracovaným prostorným interiérem a špičkovými flexibilními sedadly Magic Seats a jejich agilní výkon jde ruku v ruce se skutečně stylovým provedením.

VÝKON HYBRIDU

Podívejte se a zjistěte, jak model Honda Jazz s pokročilým hybridním pohonem využívajícím dva motory poskytuje výjimečnou kombinaci plynulého a bezproblémového výkonu a působivé úspory paliva.

DALŠÍ SMYSLY

Honda SENSING je komplexní bezpečnostní balíček, který je standardní součástí výbavy nového modelu Honda Jazz. Seznamte se s nejnovějšími moderními asistenčními systémy, které vám přinášejí klid při každé jízdě.

SKVĚLÁ KONEKTIVITA

Podívejte se a zjistěte, jak vás Honda Jazz udržuje v dokonalém spojení prostřednictvím chytrého telefonu a 9“ dotykové obrazovky Honda CONNECT.

PROSTOR A KOMFORT

Podívejte se, jak bezkonkurenční prostor, výjimečný komfort a důraz na detail posouvá nový model Honda Jazz na další úroveň.

Podívejte se také na informace o novém modelu na stránkách honda.cz!

Ceník a technické parametry
Fotogalerie