Vítejte na stránkách příbramského autosalonu HONDA | www.hondapribram.cz
provozuje Proresta s.r.o., autorizovaný dealer Honda Česká republika s.r.o.
Při zakoupení vozu u nás péče o Vás teprve začíná. Přijďte se k nám přesvědčit!


Aktuální informace k provozu v souvislosti s COVID-19
PRODEJ
Opět otevřeno, za zvýšených hygienických podmínek, doporučujeme domluvit si termín Vaší návštěvy.
SERVIS
Standardní provoz, za zvýšených hygienických podmínek, po dobu servisu však není možné čekat
v prostorách salonu, příjem a výdej vozu probíhá venku, doporučená je platba kartou.

ZÁKAZ VSTUPU BEZ OCHRANY ÚST A NOSU
Dále žádáme o dodržování odstupu 2 metrů.
Děkujeme Team Honda
Soboty 2.5. a 9.5. máme zavřeno!


JAZZ facelift

CIVIC SEDAN

CIVIC 5D

CIVIC TYPE R

HR-V facelift

CR-V new

Nový Jazz 2018 - nekonečné možnosti, vyladěný na zábavu, úchvatný

Více než spatříte pouhým okem

Prostorný interiér navržený tak, aby se dokonale přizpůsobil vašemu životnímu stylu. Rozměry nového modelu Jazz skutečně klamou. Nový vzhled vytváří odvážný a sebevědomý exteriér a velmi prostorný interiér. Díky nejprostornějšímu interiéru ve své třídě a extrémně přizpůsobitelným sedadlům Magic Seats je kompaktním vozem spojujícím praktičnost s úchvatným stylem.

Dokonalé linie - vylepšený, atraktivnější design

Z nového modelu Jazz nedokážete spustit oči. Od předního nárazníku a masky chladiče až po zadní spoiler dveří zavazdlového prostoru má rozhodný, odhodlaný vzhled. Model Jazz má sebevědomý postoj a s novými, sportovními 16palcovými koly z lehkých slitin vypadá, jako by si silnici podmanil – a přesně to dělá, ať už jedete po dálnici nebo kličkujete městem. Nový tvar modelu Jazz Dynamic prozrazuje jeho sportovní charakter. Srdce každého řidiče zaplesá ještě dřív, než se posadí za volant.

Mistr iluzí - poznejte velkorysý prostor

Pokud se potřebujete protáhnout, Honda Jazz se spoustou místa pro nohy a hlavu cestujících vám to umožní. Naše průkopnická sedadla Magic Seats lze rychle naklonit nebo sklopit a interiér vozu tak přizpůsobit vašemu životnímu stylu. Zpracování interiéru obstojí i v té nejsilnější konkurenci. Palubní deska a ovládací prvky se vyznačují prvotřídním komfortem a všechny verze mají nové čalounění sedadel. Usedněte do modelu Jazz a uvidíte, že nabízí o třídu vyšší kvalitu. Interiér je navržen s důrazem na všestrannost. Nabízí nejen spoustu prostoru pro cestující, ale sedadla lze nastavit a nakonfigurovat mnoha způsoby, což zaručuje velmi objemný zavazadlový prostor a skutečnou flexibilitu

Buďte ve spojení

Díky systému Honda CONNECT máte vždy na dosah vše, co máte rádi, od oblíbené hudby po přátele. Pomocí Bluetooth® nebo USB máte přístup k informacím a seznamům skladeb ve svém smartphonu. Předinstalovaný internetový přehrávač AHA™ vám umožňuje připojit se k oblíbeným hudebním stanicím, podcastům a zpravodajství. Model Jazz má také ergonomické ovládací prvky audiosystému a telefonu, umístěné na volantu v dosahu vašich prstů. Když vozidlo stojí, můžete se dokonce podívat na film prostřednictvím rozhraní HDMI. Díky 7" dotykové obrazovce zůstanete v kontaktu s okolním světem a budete mít po ruce vše, co potřebujete. Když ve verzi Elegance zařadíte zpátečku, automaticky se aktivuje zadní kamera, která nabízí několik různých pohledů na oblast za vozidlem.

Připravený vyrazit na cestu - kompaktní, praktický a zábavný

Nová verze Dynamic s pohotovým motorem i-VTEC o objemu 1,5 l s výkonem 130 k je živým a energickým vozem. Potěší vás sportovní jízdou, která ladí s novým vzrušujícím vzhledem. Stále se vyznačuje vynikající spotřebou a nabízí vše, co od modelu Honda Jazz čekáte – a ještě něco navíc. Další možností je motor i-VTEC o objemu 1,3 l s výkonem 102 k.

Vstaňte a vyražte - zábavu z řízení bereme vážně

Honda Jazz je nyní k dostání se dvěma skvělými motory i-VTEC: hospodárnou a osvědčenou jednotku o objemu 1,3 l doplňuje zcela nový motor o objemu 1,5 l – najdete jej pod kapotou nejnovější verze Dynamic. Je to velmi energický motor, který je ideální pro kličkování městem i rychlou jízdu za hranicemi velkoměsta – v žilách mu koluje zábava.

Cesta je dlouhá

Dáváte přednost automatické nebo manuální převodovce? Precizní šestistupňová manuální převodovka vás odmění energickou jízdou, ale pokud dáváte přednost automatické jednotce, naše vyspělá sedmistupňová převodovka s plynule měnitelným převodem nabízí plynulé řazení, nižší spotřebu a emise. Sportovní charakter modelu Jazz můžete využít díky různým automatickým režimům a páčkám řazení inspirovaným závodními vozy.
Obě převodovky poskytují výjimečný výkon a spotřebu, ale model Jazz jde díky funkci vypnutí motoru při volnoběhu ještě trochu dál. Vypne motor, když čekáte na semaforech na zelenou, a poté jej okamžitě znovu nastartuje, když sešlápnete plynový pedál.

Bezpečné kombinace

Model Jazz je navzdory svým rozměrům plný bezpečnostních funkcí.

Model Honda Jazz vyhodnotila nezávislá organizace Euro NCAP zabývající se zkouškami bezpečnosti jako nejbezpečnější malý vůz. Mohl se už pochlubit nejvyšším hodnocením NCAP v podobě 5 hvězdiček, ale získal také prestižní titul Nejlepší automobil třídy malých vozů 2015 za vynikající výsledky na poli bezpečnosti. V tomto ohledu se nic nezměnilo. Ale to není zdaleka všechno.

Pokročilý systém podpory řízení

Náš bezpečnostní paket podpory řízení zahrnuje například funkci varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu nebo protikolizní systém do 30 km/h. Během jízdy se o vás budou starat.

Systém varování před čelní srážkou

Vizuálními a akustickými signály vás upozorní, když zjistí možnost srážky s vozidlem před vámi.

Systém výstrahy poklesu tlaku v pneumatikách

Tato funkce udržuje vás i vaše cestující v bezpečí prostřednictvím neustálého sledování pneumatik z hlediska případného snížení tlaku, a v případě zjištění možného problému vás na něj předem upozorní.

Automatické přepínání dálkových světel

Tento systém vyhodnocuje jízdní podmínky a automaticky přepíná mezi potkávacími a dálkovými světly.

Automatické spínaní světel při setmění

Vadí nám jízda ve špatném světle, takže jsme přidali senzor, který na vašem voze Jazz automaticky aktivuje světlomety, když se začne stmívat.

Stěrače s dešťovým senzorem

Přední stěrače reagují na první náznak deště a upravují svou rychlost podle jeho intenzity od slabého mrholení po silný liják. Pro vás to znamená, že nemusíte spouštět oči z vozovky a ruce z volantu.

Podívejte se také na informace o novém modelu na stránkách honda.cz!

Ceník a technické parametry
Fotogalerie