Vítejte na stránkách příbramského autosalonu HONDA | www.hondapribram.cz
provozuje Proresta s.r.o., autorizovaný dealer Honda Česká republika s.r.o.
Při zakoupení vozu u nás péče o Vás teprve začíná. Přijďte se k nám přesvědčit!


JAZZ / CROSSTAR new

CIVIC SEDAN

CIVIC 5D

CIVIC TYPE R

HR-V

CR-V

Nové HR-V

Dynamický styl, nekompromisní design.

Úžasný styl

Působivé linie s celkovým prémiovým vzhledem. Nové HR-V nese tvary vytvořené k osvěžujícímu a sportovnímu designu, který plyne zepředu dozadu. Prostorný interiér s sebou přináší jedinečné zážitky vzdušnosti a pohodlné atmosféry pro Vás i pro Vaše spolucestující.

Buďte ve spojení

V modelu HR-V najdete naši technologii Honda CONNECT. Jedná se o multimediální systém s dotykovou obrazovkou, prostřednictvím které si můžete například pouštět svou oblíbenou hudbu nebo být v kontaktu s přáteli. Individuálně přizpůsobená domovská obrazovka. Dotykový 7" displej Honda CONNECT si můžete individuálně přizpůsobit svými oblíbenými snímky tapet na pozadí. Díky němu máte snadný přístup ke kontaktům svého mobilního telefonu. Dokonce nabízí funkci hlasového ovládání. Bluetooth. Intuitivní dotykový displej vám umožňuje přístup ke všem funkcím vašeho mobilního telefonu přes Bluetooth™. Dále máte k dispozici připojení prostřednictvím rozhraní Wi-Fi, USB a HDMI™, která umožňují snadný přístup k internetu, filmům a hudbě na cestách. Lepší spojení. Předinstalovaný internetový přehrávač Aha™ vám umožňuje připojit se k oblíbeným hudebním stanicím, podcastům a zpravodajství.

Sportovní život

Atletický a úsporný. HR-V vám přináší agilní jízdní vlastnosti s vysokou efektivitou. Toto oblíbené SUV bude brzy dostupné v ještě sportovnějším hávu: Na jaře 2019 přijde nový motor 1,5 VTEC TURBO.

Působivě nízká spotřeba paliva

Model HR-V disponuje vysokým výkonem motoru a zároveň nízkými náklady na provoz. Nové HR-V přichází se dvěma výkonnými motory: hbitým 130koňovým zážehovým motorem 1,5 i-VTEC nebo úsporným 120koňovým vznětovým motorem 1,6 i-DTEC. Oba motory se vyznačují našimi jednoduchými, ale chytrými funkcemi automatického vypnutí motoru při stání a volnoběhu. Funkce ECON maximalizuje úsporu paliva. Volba převodovky. Model HR-V má poháněná přední kola a je dostupný s přesnou 6stupňovou manuální převodovkou nebo s automatickou převodovkou CVT - převodovka s plynule měnitelným převodem. Ta disponuje páčkami pod volantem, kterými je možno manuálně řadit ze 7 stupňů. Tato možnost dává převodovce CVT náboj sportovního řazení tehdy, pokud na to máte chuť.

Výkon pro budoucnost

Technologie, která je důležitá již dnes a rovněž pro další generace. Milujeme navrhování aut, která jsou zábavná a náš nový pružný motor 1,5 VTEC TURBO, který dorazí na jaře 2019, je přesně takový. Přináší sportovní výkon za všech podmínek.

Další rozměr

S trochou osobitého vzhledu navíc. Existuje řada způsobů, jak si přizpůsobit model HR-V svým představám. Pro začátek si můžete vybrat ze sad příslušenství, včetně stylové sady Aero, která vás odliší od davu – společně s řadou individuálních položek, které vylepší interiér. Své nové HR-V budete moci posunout na novou úroveň pomocí drobných individuálních změn.

Podívejte se také na informace o novém modelu na stránkách honda.cz!

Ceník a technické parametry
Fotogalerie