Vítejte na stránkách příbramského autosalonu HONDA | www.hondapribram.cz
provozuje Proresta s.r.o., autorizovaný dealer Honda Česká republika s.r.o.
Při zakoupení vozu u nás péče o Vás teprve začíná. Přijďte se k nám přesvědčit!


Pozor! 29. - 30.10.2021 máme zavřeno!


JAZZ

JAZZ CROSSTAR

CIVIC 5D

HR-V e:HEV

CR-V HYBRID

Nové CR-V 2018

Vyladěný z každého hlediska. Model CR-V byl od základů přepracován jako sportovní a luxusní, a to jak uvnitř, tak i zvenčí, s možností 7sedadlové verze.

ZKOUMEJTE VOLNÉ PROSTORY

Vyrobeno se snahou o adaptabilitu a pohodlí.

Model CR-V byl přepracován s hladkými, plynulými liniemi, které vždy upoutají vaši pozornost. Interiér však také dovede zapůsobit; obklopí vás luxusním, vzdušným pocitem dostatku místa pro každého. Každá cesta je potěšením a pokud potřebujete trochu místa navíc k přepravě různorodých předmětů, má pro vás CR-V dostatečný prostor.

VÝKON, KTERÝ VÁS POSUNE

Vyladěno pro otevřené silnice.

Náš pokročilý motor 1,5 VTEC TURBO dodává dostatečný výkon přes 6stupňovou manuální nebo automatickou převodovku CVT s možností řazení 7 stupňů. V kombinaci s novým podvozkem dosahuje agilních jízdních zážitků se sportovním duchem. Zcela nové CR-V vás dostane do cíle s absolutní noblesou a v pohodlí – stačí ho nasměrovat na horizont a vyrazit!

POTENCIÁL OSLOVIT ŠIRŠÍ PUBLIKUM

Naše nové CR-V bude dostupné s novým a pokročilým hybridním pohonem.

Nejoblíbenější SUV na světě bude ještě praktičtější pro dnešní jízdní podmínky s inteligentním a vysoce pokročilým hybridním pohonem. Bez ohledu na cíl vaší cesty přináší hladké a podmanivé jízdní zážitky a kombinuje sportovní výkon s nízkou spotřebou a emisemi.

NEOMEZUJTE SE

S trochou osobitého vzhledu navíc.

Existuje řada způsobů, jak si přizpůsobit toto zcela nové SUV. Můžete si vybrat sady příslušenství společně s řadou individuálních položek. Budete své nové CR-V dát něco navíc, trochu atraktivity pomocí drobných individuálních změn.

DOBRÝ POCIT

Prostředí, které budete chtít vyzkoušet.

Usaďte se do našich komfortních kožených nebo příjemných látkových sedadel a poznáte, co myslíme pojmem "pohodlí". Je to pocit, který navozuje dojem bezpečí a komfortu. Pak se rozhlédněte v interiéru a CR-V vám odhalí mnoho dalších příjemných drobností.

Výrazné stylové prvky

Atraktivní detaily interiéru vyrobené z nových, moderních materiálů, zvýrazňují položky jako ventilační otvory, obložení volantu, kliky dveří a panel klimatizace.

Konzola pro všechny

Všestranná středová konzola zahrnuje tři režimy a při plném otevření poskytuje hodně místa pro uložení jednoho nebo dvou větších předmětů.

KVALITNÍ OVLÁDACÍ PRVKY

Vše, co potřebujete, máte po ruce. Barevný TFT displej poskytuje řidiči nezbytné informace přímo před ním. Nazýváme to informačním rozhraním řidiče, které promítá klíčové údaje přímo řidiči.

Na obrazovce

Informačním rozhraním řidiče můžete snadno procházet pomocí kolébkového ovladače upevněného na volantu nebo hlasovým ovládáním a volit z řady funkcí: zobrazení SMS a e-mailů, informace o zvuku, telefonní kontakty, stav AWD a například i informace o údržbě vozu.

Multifunkční volant

Ovládání na volantu vám navíc k informačnímu rozhraní řidiče umožňuje aktivovat další funkce, například hlasitost zvuku, adaptivní tempomat a systém udržování jízdního pruhu. V nejvyšší výbavě je volant vyhřívaný – zahřeje vaše prsty v tuhých zimách.

BUĎTE VE SPOJENÍ DÍKY SYSTÉMU HONDA CONNECT

Díky multimediálnímu systému máte vždy na dosah vše, co máte rádi, od oblíbené hudby po přátele.

Pomocí Bluetooth® nebo USB máte přístup k informacím a seznamům skladeb ve svém smartphonu. Rozhraní svého telefonu můžete rovněž přenést prostřednictvím aplikace Apple CarPlay® nebo Android Auto™ na 7" dotykovou obrazovku, abyste získali přístup k aplikacím umožňujícím telefonování a odesílání či příjem zpráv.

Lepší spojení

Předinstalovaný internetový přehrávač Aha™ vám umožňuje připojit se k oblíbeným hudebním stanicím, podcastům a zpravodajství.

AGILNÍ A PROGRESIVNÍ

Nejvyspělejší podvozek, jaký jsme kdy pro model CR-V vyrobili. Navrženo pro maximální pohodlí při jízdě díky významně snížené hlučnosti a vibracím. Nové CR-V také neustále přináší sportovní a podmanivé jízdní zážitky.

Trakce a přilnavost

Lehčí a tužší podvozek společně se zcela novým systémem zavěšení a nejmodernější technologií pohonu čtyř kol – Real Time AWD s funkcí Intelligent Control System™ – má model CR-V lepší výkon, ať jezdíte po vozovce nebo mimo ni.

TURBO POWER

Sportovní výkon, špičkový výkon a vynikající spotřeba. Náš progresivní a úsporný motor VTEC TURBO – s verzemi o výkonu 173 koní nebo 193 koní – je sestaven z mnoha odlehčených součástí a v kombinaci s inovativními technologiemi nízkého tření pomáhá zlepšovat spotřebu paliva.

OVLÁDÁNÍ VÝKONU

Asistent pro agilní ovládání od společnosti Honda byl speciálně naladěn pro silniční povrchy a jízdní styl na evropských silnicích. Sledováním přenosu výkonu na kola vám poskytuje nenápadnou a stabilní pomoc při řízení během zatáčení v nízkých a vysokých rychlostech.

Plynulé reakce

Naše nová automatická převodovka CVT vytváří přímý a propojený pocit při zrychlování. Je vybavena funkcí včasného podřazování při brzdění, která zefektivňuje brzdění motorem při jízdě z kopce. A naopak tato jedinečná funkce značky Honda udrží otáčky motoru vysoké, když musíte dočasně zpomalit a následně prudce zrychlit při předjíždění.

BEZPEČNOST NA PRVNÍM MÍSTĚ

Naší filozofií je „Bezpečnost pro všechny“. Nová karoserie neposkytuje jen působivé výkony při jízdě, ale i patřičnou tuhost, zajišťující bezpečí posádky před nárazem z jakéhokoliv směru. Jedná se o jedinečnou konstrukci karoserie vytvořenou propojením konstrukčních prvků k rovnoměrnějšímu rozložení energie nárazu.

Odklonění energie

V případě čelního nárazu je motor směrován dozadu a dolů k minimalizaci vniknutí do kabiny. To všechno nazýváme „technologie dopadů nárazu“ – vše je důkladně promyšlené.

BEZPEČNOSTNÍ STANDARD

Honda SENSING je soubor vyspělých funkcí, které se starají o bezpečnost vás a vašich spolucestujících.

Systém pro zmírnění následků nehody (CMBS)

Hrozí-li nebezpečí srážky s vozidlem nebo chodcem, tato funkce vás na nebezpečí upozorní a zároveň sníží rychlost, což pomáhá minimalizovat následky případného nárazu.

Upozornění na opuštění jízdního pruhu

Pokud vůz vyjede z jízdního pruhu bez aktivace ukazatele směru, spustí se vizuální a akustická varování, která vás na tuto skutečnost upozorní.

Systém pro zmírnění rizika vyjetí z komunikace

Kamera instalovaná na čelním skle sleduje, zda vozidlo nesjíždí z vozovky, a využívá elektrický posilovač řízení k aplikování mírných zásahů do řízení pro udržení vozidla v jízdním pruhu. Za určitých podmínek může rovněž aktivovat brzdy.

Systém pro udržování v jízdním pruhu

Pomáhá udržovat vozidlo uprostřed jízdního pruhu, čímž se snižuje vaše únava při jízdě, protože nemusíte provádět korekce směru řízení a při jízdě po dálnici je řízení méně náročné.

Systém rozpoznávání dopravních značek

Systém rozpoznávání dopravních značek identifikuje dopravní značky a tyto informace vám předává prostřednictvím vizuálního zobrazení. Současně lze vždy zobrazit dvě značky.

Inteligentní omezovač rychlosti

Chytře kombinuje stávající nastavitelnou funkci omezovače rychlosti se systémem rozpoznávání dopravních značek. Automaticky nastavuje rychlostní limit podle informací zjištěných systémem rozpoznávání dopravních značek.

Inteligentní – adaptivní tempomat

Tato funkce detekuje, zda se vozidlo v sousedním pruhu chystá zařadit před vás a včas přizpůsobí rychlost vašeho vozu. Pomáhá také udržovat vzdálenost od vozidla před vámi, takže nebudete muset manuálně měnit rychlost.

Adaptivní tempomat s asistentem pro jízdu v kolonách

Tato funkce udržuje nastavenou stálou rychlost a bezpečnou vzdálenost od vozidla před vámi. Pokud detekované vozidlo zastaví, vaše CR-V zpomalí a zastaví, aniž byste museli sešlápnout brzdový pedál. Pro opětovné rozjetí stačí lehce sešlápnout plynový pedál. (Pouze modely vybavené CVT)

Podívejte se také na informace o novém modelu na stránkách honda.cz!

Ceník a technické parametry
Fotogalerie