Vítejte na stránkách příbramského autosalonu HONDA | www.hondapribram.cz
provozuje Proresta s.r.o., autorizovaný dealer Honda Česká republika s.r.o.
Při zakoupení vozu u nás péče o Vás teprve začíná. Přijďte se k nám přesvědčit!


JAZZ / CROSSTAR new

CIVIC SEDAN

CIVIC 5D

CIVIC TYPE R

HR-V

CR-V

NOVÁ HONDA CIVIC SEDAN (CIVIC 4D)

Propracovaný a kultivovaný
Nový Civic sedan je od základu přepracován a vyznačuje se jedinečným charakterem.

Naprosté souznění
V novém modelu Civic sedan budete součástí vozu. Jeho elegantní, sportovní design přináší jedinečnou kombinaci nádherných, dramatických linií a ladných křivek. A to jste jej ještě neviděli zevnitř. Interiér nového modelu Civic sedan je vzdušný a prostorný a zahrne vás nejlepší možnou kvalitou a komfortem.

Ladné, výrazné linie elegantně splývají do jednoho dokonalého tvaru. Aerodynamický profil modelu Civic sedan plynule přechází od elegantní kapoty po svažující se zavazadlový prostor. Jeho tvar zaručuje nadčasový styl a samozřejmý výkon. Civic sedan není pouze klidný a elegantní. Pod moderními tvary se ukrývá sportovní charakter umocněný 16" nebo 17" koly z lehkých slitin. Povolte mu otěže a zjistěte, co se v něm ukrývá.

Nové výkonné LED světlomety a charakteristická chromovaná maska chladiče dodávají novému modelu Civic výjimečnou kvalitu a osobitost. Propojené, výrazné linie interiéru nádherně splývají do jednoho dokonalého tvaru. Civic sedan vás obklopí kvalitou a komfortem vnitřních povrchů příjemných na dotek. Sedadla jsou tvarována tak, aby nabízela kvalitní oporu. Výrazným prvkem je rovněž palubní deska s elegantními křivkami. Vůz nabízí dostatek místa pro všechny cestující.

Sportovní interiér modelu Civic sedan byl speciálně navržen tak, aby vám poskytl podmanivější zážitek z jízdy. Každý detail byl promyšlen, abyste měli z ergonomického hlediska vše zcela pod kontrolou. Díky systému Honda CONNECT máte vždy na dosah vše, co máte rádi, od oblíbené hudby po přátele. Díky 7" dotykové obrazovce zůstanete v kontaktu s okolním světem a budete mít po ruce vše, co potřebujete. Pomocí Bluetooth nebo USB máte přístup k informacím a seznamům skladeb ve svém smartphonu. Rozhraní svého telefonu můžete rovněž přenést prostřednictvím aplikace Apple CarPlay® nebo Android Auto™ na 7" dotykovou obrazovku, abyste získali přístup k aplikacím umožňujícím telefonování a odesílání či příjem zpráv. Předinstalovaný internetový přehrávač AHA™ vám umožňuje připojit se k oblíbeným hudebním stanicím, podcastům a zpravodajství. Když vozidlo stojí, můžete se dokonce podívat na film prostřednictvím rozhraní HDMI

Dechberoucí výkon

Náš motor nové generace vdechne řízení nový život. Civic sedan s přepracovaným zavěšením poskytuje dokonalou rovnováhu mezi sportovní ovladatelností a jízdním komfortem. Zcela nový motor 1.5 VTEC TURBO lze zkombinovat s manuální šestistupňovou nebo automatickou sedmistupňovou převodovkou CVT.

Vyberte si jeden z 2 motorů podle svých požadavků.

1.5 VTEC TURBO + manuální 6stupňová

Náš výkonný a vyladěný motor 1.5 VTEC TURBO produkuje výkon 182 k a točivý moment 240 Nm. A s naší sportovní šestistupňovou manuální převodovkou můžete naplno využívat celý rozsah otáček podle svých preferencí. Nabízí vynikající spotřebu s emisemi pouhých 130 CO₂ (g/km), přesto kvůli hospodárnosti neobětuje výkon ani jízdní vlastnosti.

1.5 VTEC TURBO + automatická CVT

Náš výkonný a vyladěný motor 1.5 VTEC TURBO produkuje výkon 182 k a točivý moment 220 Nm. Ve spojení s naší novou sedmistupňovou automatickou převodovkou s plynule měnitelným převodem (CVT) si můžete d opřát pohodovější jízdu. Pokud máte chuť, můžete si přiobjednat řadicí páčky pod volantem, se kterými lze řadit podobně jako v závodních automobilech. Nabízí vynikající spotřebu s emisemi od pouhých 131 CO₂ (g/km), přesto kvůli hospodárnosti neobětuje výkon ani jízdní vlastnosti.

Model Civic je poháněn lehčím a účinnějším motorem nové generace. Pro Civic sedan jsme vytvořili novou přeplňovanou pohonnou jednotku, která zaručuje vzrušující a příjemné jízdní zážitky. Výkonný a kultivovaný motor 1.5 VTEC TURBO s výkonem 182 k poskytuje působivou a živou jízdu. Technologie Earth Dreams Technology je dokonale vyváženou kombinací výkonu a úspory paliva. Díky volitelnému režimu ECON máte motor budoucnosti k dispozici již dnes.

Civic sedan na vás zapůsobí hned na několika frontách. Pokud toužíte po větším zapojení, můžete mít Civic sedan s šestistupňovou manuální převodovkou. Díky rychlému, sportovnímu řazení vám umožní využít celý rozsah otáček. Dále je zde naše nová automatická převodovka CVT s plynule měnitelným převodem, která má možnost manuálního řazení prostřednictvím sedmi přednastavených stupňů. Nabízí plynulý, bezstarostný výkon, ale když budete mít chuť, můžete zvolit manuální řazení pomocí páček na volantu.

Větší pocit bezpečí

Honda SENSING je soubor vyspělých funkcí, které se starají o bezpečnost vás a vašich spolucestujících.

Systém pro zmírnění následků nehody
Hrozí-li nebezpečí srážky s vozidlem nebo chodcem, tato funkce vás na nebezpečí upozorní a zároveň sníží rychlost, což pomáhá minimalizovat následky případného nárazu.

Upozornění na opuštění jízdního pruhu
Pokud vůz vyjede z jízdního pruhu bez aktivace ukazatele směru, spustí se vizuální a akustická varování, která vás na tuto skutečnost upozorní.

Systém pro zmírnění rizika vyjetí z komunikace
Kamera instalovaná na čelním skle sleduje, zda vozidlo nesjíždí z vozovky, a využívá elektrický posilovač řízení k aplikování mírných zásahů do řízení pro udržení vozidla v jízdním pruhu. Za určitých podmínek může rovněž aktivovat brzdy.

Systém pro udržování v jízdním pruhu
Systém pro udržování v jízdním pruhu pomáhá udržovat vozidlo uprostřed jízdního pruhu a eliminuje tak nutnost opravných zásahů volantem a únavu z řízení. Zejména na dálnicích zaručuje méně stresující zážitek z jízdy.

Systém rozpoznávání dopravních značek
Systém rozpoznávání dopravních značek identifikuje dopravní značky a tyto informace vám předává prostřednictvím vizuálního zobrazení. Současně lze vždy zobrazit dvě značky.

Inteligentní omezovač rychlosti
Chytře kombinuje stávající nastavitelnou funkci omezovače rychlosti se systémem rozpoznávání dopravních značek. Automaticky nastavuje rychlostní limit podle informací zjištěných systémem rozpoznávání dopravních značek.

Inteligentní adaptivní tempomat
Tato funkce zaznamená, pokud se vozidlo v sousedním pruhu chystá zařadit před vás a včas přizpůsobí rychlost vašeho vozu Civic. Pomáhá také udržovat vzdálenost od vozidla před vámi, takže nebudete muset ručně měnit rychlost.

Adaptivní tempomat s asistentem pro jízdu v kolonách
Tato funkce udržuje nastavenou stálou rychlost a bezpečnou vzdálenost od vozidla před vámi. Pokud detekované vozidlo zastaví, váš Civic zpomalí a zastaví, aniž byste museli sešlápnout brzdový pedál. Pro opětovné rozjetí stačí lehce sešlápnout plynový pedál.

Posaďte se do modelu Civic sedan a okamžitě se stanete jeho součástí.

S cílem celkového vylepšení vozu Civic jsme přehodnotili všechny jeho aspekty. K tomu, abychom vytvořili ten nejvyspělejší a nejsportovnější model Civic všech dob, jsme použili nejnovější technologie. Ergonomická jízdní poloha a nový systém posilovače řízení zaručují vynikající odezvu a kontrolu modelu Civic. Když tomuto vozu povolíte opratě, vždy ochotně odhalí svou sportovní stránku. Zavěšení bylo nakonfigurováno pro přímé, pohotové ovládání a využívá nezávislý víceprvkový systém vzadu a uspořádání se vzpěrami MacPherson vpředu, což zlepšuje komfort a agilitu.

Integrované inovace

Jedinečné funkce, které dělají z modelu Civic sedan vůz s elegantním řízením. Střešní okno - zaručuje dostatek světla a vzduchu. Otevřete ho a vpusťte dovnitř více okolního světa. Informační displej řidiče - stisknutím tlačítka na volantu můžete na informačním displeji řidiče zobrazit všechny informace o jízdě a upozornění.Detailní záběr tlačítka podržení brzdy v modelu Honda Civic sedan. Podržení brzdy - Funkce podržení brzdy udrží vůz na místě, aniž byste museli ručně aktivovat parkovací brzdu nebo držet nohu na brzdovém pedálu. Jakmile se bude třeba rozjet, sešlápněte plynový pedál a můžete ...

Ceník a technické parametry
Fotogalerie