Vítejte na stránkách příbramského autosalonu HONDA | www.hondapribram.cz
provozuje Proresta s.r.o., autorizovaný dealer Honda Česká republika s.r.o.
Při zakoupení vozu u nás péče o Vás teprve začíná. Přijďte se k nám přesvědčit!

JAZZ

CIVIC SEDANnew

CIVIC 5D

CIVIC

CIVIC TYPE Rnew

CIVIC TOURER

HR-V

CR-V

Nový Civic Tourer

Elegantní, bezpečný, pohodlný – Nový Civic Tourer má vše, co jste milovali na modelu Honda Civic, ale je ještě univerzálnější.

Sportovní exteriér modelu Civic? Ano. Nekompromisní úložný prostor a flexibilita? Ano. S novým modelem Civic Tourer získáte to nejlepší z obou světů – poutavý styl vyvážený celkovou praktičností. Nádherný zvenčí, prostorný uvnitř.

Interiér modelu Civic Tourer

Více než pouze prostor navíc
Zbrusu nový Civic Tourer má nejen prostor a komfort, které jsou typické pro provedení kombi, ale převzal rovněž další prvky myšlení, které se uplatnily u modelu Civic. Značka Civic vždy znamenala inovaci, poučení se z minulosti a pokračování směrem dopředu. Proto jsme také při vytváření designu zbrusu nového modelu Civic Tourer jednoduše nevzali stávající Civic a pouze jej neprodloužili. Namísto toho jsme začali posuzovat každý díl vozidla, a to doslova od podlahy po střechu.

Znovu a znovu testovaný
Provedli jsme důkladné testování v každých jízdních podmínkách, abychom posunuli model Civic Tourer na samé hranice možností. Výsledkem je vozidlo dodávané s inovativními technologiemi, pokročilými bezpečnostními funkcemi a nejprostornějším a nejflexibilnějším interiérem ve své třídě. Civic, který vyhovuje vašemu životnímu stylu.

Prostor

Uvnitř se budete cítit skvěle
Máte rádi překvapení? Tak nahlédněte do nového modelu Civic Tourer. Uvidíte zázrak univerzálnosti. Velký užitný prostor a ohromný potenciál pro váš životní styl. Vozidlo, které mění všechny ryze praktické věci v dobrodružství.

Velikost a prostor
Ať už plánujete cokoli, můžete to směle zakomponovat do svého dne. Slovem, které nejlépe vystihuje model Civic Tourer, je flexibilita. S 624 litry zavazadlového prostoru, 125 litry úložného prostoru pod podlahou a maximálním úložným objemem 1 668 litrů se sklopenými sedadly si můžete dělat jakékoli plány a pak je případně úplně změnit. To záleží pouze na vás!

Spousta prostoru
Vaši spolucestující jistě ocení, kolik místa pro hlavu a nohy mají. A k dispozici je také mnoho místa pro zavazadla. Nízko položený zadní práh zajišťuje, že se dveře zavazadlového prostoru otevřou snadno a dostatečně široko, abyste mohli pohodlně naložit zavazadla. Vaše záda nám za to jistě poděkují.
Nízký zadní práh umožňuje široké otevření dveří zavazadlového prostoru a snadné nakládání zavazadel.

Úložný prostor

Uložení, které je navíc bezpečné
Uvnitř modelu Civic Tourer také naleznete spoustu příjemných doplňků nabízejících ještě více prostoru. Vezměte si třeba kryt zavazadlového prostoru. Lze jej uvolnit jedním dotykem a získat rychlý a snadný přístup ke všem vašim věcem. A pokud chcete naložit více zavazadel, kryt se v mžiku bez námahy a bez problémů zasune.

Bezpečný a zajištěný
Civic Tourer vám díky 125 litrům úložného prostoru pod podlahou pro cennosti poskytne ještě více klidu. Jak můžete vidět, vytvořili jsme interiér co nejvíce flexibilní, praktický a bezpečný pro vaše životní požadavky.

Sedadla Magic Seats vytváří prostor téměř z ničeho

Prostor, kterého nikdy není dost.
Ať už jde o jízdní kola, tašky, dětské kočárky nebo krabice, vytlačili jsme každý možný centimetr ven z vozidla Civic Tourer, abychom vám poskytli největší prostor ve své třídě a umožnili do vozidla uložit vše.

Jsou flexibilní a univerzální
Inovativní sedadla Magic Seats modelu Civic lze sklopit do široké škály konfigurací, takže můžete vytvořit užitný prostor pro jakýkoli náklad, ať už vysoký, dlouhý nebo kombinovaný.

Jednoduchost – jeden jednoduchý pohyb
Sedadla dělená v poměru 60:40 s možností sklopení nahoru nebo dolů vytvářejí více prostoru, než byste čekali. Jedním pohybem je jednoduše zajistíte v místě a máte maximální flexibilní prostor bez ohledu na to, jak nepraktický náklad je.

Dveře pro jednoduchý přístup
Otvor dveří je mimořádně široký, čímž poskytuje snadnější přístup do největšího vnitřního prostoru ve své třídě. Ve skutečnosti nikdy nevíte, co a kdy budete muset do auta naložit, ale můžete si být jisti, že do modelu Civic Tourer se náklad vejde bez ohledu na to, jak neskladný nebo složitý je.

Je jednoduché vytvořit prostor bez ohledu na typ nákladu
Sedadla Magic Seats zvětšují nákladní prostor na více než 1 600 litrů a umožňují naložit dlouhá břemena do jednoduchého otvoru v jejich zadní části. Nízký práh také pomáhá zjednodušit přístup a ulevit vašim zádům.

Udělejte si pohodlí

Ať pojedete kamkoli, Civic Tourer zajistí, že bude vaše cesta vždy plynulá.
Při navrhování modelu Civic Tourer jsme měli na mysli zejména pohodlí a prostor. Prostorný interiér je skrz naskrz vybaven vysoce kvalitními materiály. Například kožené kryty volantu neslouží pouze jako elegantní doplněk, ale velmi jsme zvažovali i způsob a umístění švů, aby bylo zajištěno co nejpohodlnější uchopení. Ale přesto vypadají skvěle.

Cíleno na řidiče

Užijte si, že jste středem pozornosti.
Civic Tourer je neskutečně pohodlný pro cestující. Zároveň si však uvědomujeme, že vy, jako řidič, se musíte cítit pohodlně a mít vše potřebné při ruce, abyste udrželi cestující v bezpečí.

Intuitivní ovládání
Při navrhování kabiny jsme multifunkční přístrojovou desku modelu Civic Tourer soustředili okolo řidiče, takže máte doslova vše na dosah. A díky seskupení ovládacích prvků zábavních systémů a systémů řízení okolo volantu získáte vyvážené a jednoduše obsluhovatelné prostředí umožňující koncentrovat se na silnici před vámi.

Mějte technologie při ruce
Všechny potřebné informace skutečně na dosah. Ve středu intuitivní přístrojové desky modelu Civic Tourer se nachází inteligentní multifunkční displej (i-MID. To je místo, kde naleznete všechny údaje o jízdě, počínaje odstupem od vozidla před vámi a spotřebou paliva a konče informacemi o přehrávané hudbě.

Vaše bezpečnost
Displej i-MID, ovládaný pomocí spínačů na volantu a umístěný v zorném poli řidiče, je navržený tak, aby poskytoval všechny informace co nejvíce bezpečným a pohodlným způsobem a v dosahu, abyste nemuseli dávat ruce z volantu nebo přestat sledovat dění na silnici.

Satelitní navigace
Civic Tourer je typem vozidla, které vás nepochybně inspiruje k rozmanitým dobrodružstvím. Takže je dobré vědět, že jsme do něj zabudovali satelitní navigaci, pomocí níž snadno naleznete cestu z bodu A do bodu B (se zajížďkou do bodů C, D a E, pokud na to budete mít náladu).

Bezpečnost

Váš dobrý pocit je vždy na prvním místě
Hodně jsem přemýšleli, jak vytvořit vozidlo, které bude neuvěřitelně bezpečné. Pětihvězdičkové hodnocení, které jsme získali v testu Euro NCAP, dokazuje, že jsme postupovali správně.

Určitě oceníte, že je bezpečnost do modelu Civic Tourer doslova zabudována. Mnoho oceňovaných technologií se dodává již ve standardní výbavě a dále můžete vaše vozidlo doplnit o několik dalších inovativních bezpečnostních funkcí – můžete si tedy zvolit vše, co potřebujete, abyste se cítili bezpečně.

Ceník a technické parametry
Fotogalerie